Bekliyoruz: PTE sınavını geçmek için seni de aramıza bekliyoruz.

Yurtdışı Eğitim ve PTE Academic Sınav Hazırlığı

Yurtdışı Eğitim ve PTE Academic Sınav Hazırlığı

Kanada, Avustralya, İngiltere gibi İngilizce anadili olan ülkelerde üniversite yüksek lisans veya sertifika programına katılmak için PTE Academic sınavına ihtiyacınız var! Kurs ve özel ders seçeneklerimizle bu sınava en ideal şekilde hazırlanabilirsiniz.

Bunun yanında, Avustralya veya Yeni Zelanda gibi ülkelerde çalışma veya göçmenlik amacıyla vize almak isteyen kişiler de PTE Akademik Sınavına katılabilirler.

Neden İstanbul PTE?

pearson-sertifika-hocalar

Pearson Sertifikalı Hocalar

Deneyimli ve Pearson Sertifikalı Hocalar ile sınava eşdeğer çalışma ortamı
turkiyedeki-ilk-pte-kursu

Türkiye'de PTE Sınavı Kursu Veren İlk Kurum

İstanbul PTE, Türkiye'de ilk defa PTE Sınavı Danışmanlığı veren kurum olma özelliğini taşıyor.
kalitesi-kanitlanmis-icerikler

Kalitesi Kanıtlanmış İçerik

PTE Academic Sınavına özel hazırlanmış içeriklerle gerçek bir sınav deneyimi yaşarsınız.
Yurtdışında eğitim ve yaşama için gerekli PTE Academic sınavına yönelik Zoom üzerinden özel ders ve grup dersi seçeneklerimizle ilgili bilgi almak için lütfen formu doldurun.

  Bilgi & Talep Formu

  Özel ders ve grup dersi seçeneklerimiz ile ilgili bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

  PTE Academic Nedir?
  PTE (Pearson Test of English) sınavı, sınava giren kişinin İngilizce dil bilgisini anlamak için hazırlanmış, dildeki dört beceriyi ölçen, üç aşamalı, bilgisayar tabanlı bir sınavdır. PTE sınavında anadili İngilizce olmayan kişinin konuşma, dinleme, yazma ve okuma becerileri test edilmektedir. Uluslararası ve ulusal geçerliliği olan bu sınavın tarihlerinin esnek olması sınava hazırlanma sürecinizi kolaylaştırdığı gibi kısa süre içinde sınava girme şansını arttırmaktadır. PTE sınavının 2 yıl geçerliliğinin olması ve sınırsız sonuç belgesi alınabilmesi de yine tercih sebebi olmaktadır.
  PTE Sınavı ve Yurtdışı Eğitim Hakkında
  Yurtdışı eğitim hayalinize ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! PTE sınavının yurtdışında bir çok konuda yardımınıza yeetiştiğini biliyor musunuz? Mesela Kanada, Avustralya, İngiltere gibi İngilizce anadili olan ülkelerde üniversite, yüksek lisans veya sertifika programına katılmak istiyorsunuz ve İngilizce dil yeterlilik belgesine ihtiyacınız var. Bu konuda en hızlı sınav sonuç belgenizi PTE sınavına girerek alabilirsiniz. Bununla beraber İngiltere, Avustralya’da sadece eğitim için değil, aynı zamanda göçmenlik ve aile birleşimi için de PTE testini tercih edebilirsiniz.
  Hemen Ara Konuşalım!