Bekliyoruz: PTE sınavını geçmek için seni de aramıza bekliyoruz.

Blog

Online Eğitim İle PTE Sınavına Hazırlanmanın Avantajları

PTE Akademi / PTE Sınav İpuçları

Online Eğitim İle PTE Sınavına Hazırlanmanın Avantajları

Son zamanlarda tüm alanlarda olduğu gibi eğitim ortamları da online eğitime geçiş yaptı. Bir yabancı dil puanına ihtiyacı olan, ulusal ve uluslararası denkliği bulunan bir sınava girmek isteyenlerin tercih ettiği, büyük avantajları olan PTE sınavına da online olarak hazırlanabilirsiniz. PTE sınavı IELTS, YDS, ve TOEFL gibi diğer yabancı dillerin aksine zorlayıcı bir sınav değildir. Fakat hedeflediğiniz puanlara ulaşmak için sınava hazırlanırken kapsamlı bir çalışma içine girmeniz gerekir. PTE Academic sınavına hazırlanırken çalışmalarınızı sağlıklı bir şekilde ilerletmeniz, hem hedeflediğiniz puanlara ulaşmanızı kolaylaştıracak hem de İngilizce dil becerilerinizi oldukça geliştirecektir. Peki online eğitim ile PTE sınavına hazırlanmanın avantajları nelerdir? Bu yazımızda sizlerle online eğitim ile PTE sınavına hazırlanmanın avantajlarını konuşacağız.

Derse İstediğin Yerden Katıl

pte sınavı online

İlginizi Çekebilir: Pearson 2020 PTE ve IELTS Uyumluluk Raporu

Online eğitimin belki de en büyük avantajlarından biri dilediğiniz zamanda dilediğiniz yerden katılmak. Klasik eğitim ortamlarının aksine online eğitim sayesinde PTE Academic sınavına hazırlanırken bulunmak zorunda olduğunuz bir ortam yok. İsterseniz evinizden, isterseniz bambaşka bir yerden derslere katılarak PTE sınavına hazırlanmaya devam edebilirsiniz. Kendinizi en rahat hissettiğiniz ortamdan derslere katılarak çalışmalarınıza ara vermeden devam edebilirsiniz. İstanbul PTE ailesi olarak, alanında uzman ve tecrübeli eğitim kadromuzu sizlerle buluşturuyoruz. Uzman ekibimizle birlikte bire bir, Zoom üzerinden katılacağınız derslerle kişisel geri bildirim, rehberlik ve geri dönütler alarak çalışmanızda en sağlıklı ilerlemeyi kaydedebilirsiniz.

Zamandan Tasarruf Et

pte zaman

İlginizi Çekebilir: PTE Academic Writing Soru Tipleri Nelerdir

Online yaşamla birlikte istediğimiz her yere bir tıkla ulaşabilir hale geldik. Zaman hepimiz için çok kıymetli bir olgu. Özellikle de ciddi bir sınava hazırlık dönemindeyseniz bu durum daha da önemli bir hale geliyor. Online eğitim, yol veya başka bir durumla harcayacağınız zamanı daha verimli bir şekilde kullanma imkanı sunuyor. PTE sınavına hazırlandığınız bu zorlu süreçte her anınız çok kıymetli ve onu en verimli şekilde kullanmanız çok önemli. Online eğitim ile PTE sınavına hazırlanarak zamandan tasarruf edebilir, size kalan zamanı en verimli şekilde kullanabilirsiniz. Dilediğiniz yerden dilediğiniz zamanda katılabileceğiniz dersler ile hayallerinize bir adım daha yaklaşmış olacaksınız. Alanında deneyimli uzman kadromuz ile kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda çalışmalarınızı planlayabilir, zamanınızı en doğru ve verimli şekilde kullanabilirsiniz. 

İstanbul PTE Online Eğitim Programı İle Etkinliğini Arttır

Kurulduğumuz günden bu güne İstanbul PTE ailesi olarak sizler için büyük bir özveri ile çalışıyoruz. PTE sınavına hazırlık sürecinizde yalnız olmadığınızı, bu süreçte sizlerin yanında olduğumuzu unutmayın. Her bir öğrenciyi, ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz eğitim programları ile sınava hazırlıyoruz. Sizler için belirlenen eğitim programlarımız ile PTE sınavından hedeflediğiniz puanlara ulaşabilirsiniz. Dinleme, okuma, yazma ve konuşma gibi 4 temel becerinin ölçüldüğü PTE sınavına online eğitim ile hazırlanırken aynı zamanda yabancı dil becerilerinizi de oldukça geliştirmiş olacaksınız.

Türkiye’de PTE sınavına hazırlık kursu ve danışmanlığı veren ilk kurum olarak sınava hazırlık sürecinizde yanınızda olmaktan ve birlikte başarmaktan mutluluk duyarız. Sınava hazırlık sürecinizin en önemli adımlarından biri olan planlamayı, İstanbul PTE ile en doğru şekilde yapabilir, sürecinizi en sağlıklı şekilde sürdürebilirsiniz. İstanbul PTE öğrencisi olarak öğrenci destek ekibimize dilediğiniz soruları sorabilirsiniz. Destek ekibimiz, bu süreçte tüm sorularınızı 7/24 yanıtlamak ve bu yolculuğunuza rehberlik etmek için sizleri bekliyor. 

İstanbul PTE olarak, PTE sınavına hazırlık sürecinizde etkinliğinizi arttırmak ve zamanınızı en verimli şekilde kullanmanıza yardımcı olmak için tüm kurs materyalleri ile yanınızda olmaya devam ediyoruz. 

 

Hemen Ara Konuşalım!